072-2709900

שדרוג אתרים

חשוב לדעת, שדרוג אתריםאתר האינטרנט מבוסס על טכנולוגיה מיושנת? הלקוחות לא מגיעים? העיצוב מיושן והגיע הזמן להתחדש? בחברת BooYa, השקנו עבורכם שירות חדש של שדרוג אתרי אינטרנט. קראו כאן כיצד ניתן לשדרג אתר קיים מבלי לפגוע בתוצאות הקידום ו/או בתנועת הגולשים…

רשת האינטרנט היא אחת הפלטפורמות השיווקיות החשובות ביותר בעולם העסקים המודרני. ואכן, עסקים רבים הבינו זה מכבר את הפוטנציאל האדיר אשר טמון בהקמת אתר אינטרנט מקצועי. עם זאת, ובדומה לכל ענף טכנולוגי, ההתפתחות בעולם האינטרנט נמצאת כל הזמן בתנופה. למעשה, אתרי אינטרנט רבים אשר הוקמו לפני שנים אינם מספקים כיום את הסחורה ו"מדשדשים" מאחור.

הסיבות לכך יכולות להיות רבות ומגוונות. ראשית, הטכנולוגיה אשר שימשה בעבר לבניית אתרים איננה בהכרח רלבנטית או עדכנית לימינו. כמו כן, אתרים חדשים בתחום, אשר הוקמו על בסיס טכנולוגיות מתקדמות (תוך כדי חשיבה לטווח ארוך – בין השאר בנושא קידום אתרים ו/או אופטימיזציה לגוגל), אינם מכבדים אתרים ותיקים. הוסיפו לכך את התמורות המהפכניות שטלטלו את עולם קידום האתרים, ואת העדכונים השוטפים מבחינת האלגוריתם של מנועי החיפוש, והרי לפניכם מתכון בטוח לאתר אינטרנט מיושן.

בדיוק בשביל זה, השקנו בחברת BooYa שירות איכותי ואפקטיבי של שדרוג אתרים. למעשה, בין אם האתר שלכם נבנה לפני מספר שנים וזקוק בדחיפות ל"זריקת אנרגיה טכנולוגית", ובין אם הקמתם אתר אשר פשוט לא עושה את העבודה, שדרוג אתרים ביחד עם BooYa יכול לקחת אתכם (ואת האתר שלכם) למעלה אל ראש תוצאות מנועי החיפוש.

חשוב לדעת, שדרוג אתר

מה זה למעשה שדרוג אתרים?

ברמה הטכנולוגית, שדרוג אתרים הוא למעשה התאמת האתר לטכנולוגיה החדשה ביותר בתחום. כפי שצוין לעיל, הטכנולוגיות והמגמות בבניית אתרים משתנות כל הזמן. גימיקים חדשים נכנסים לאופנה, טכניקות ותיקות הופכות לבלתי רלבנטיות, והתנהלות הגולשים שונה בתכלית מהתנהגות הגולשים לפני מספר שנים.רבים מלקוחותינו מתייעצים עמנו לגבי המועד שבו עליהם לשקול שדרוג אתר. ובכן, היות ואתרי אינטרנט אינם זהים זה מזה, והיות והם פועלים בתחומים שונים, קשה לקבוע תשובה אחת לשאלה זו. עם זאת, ניתן לנסות ולשפוך קצת אור על הנושא על ידי הבנת השאלה המרכזית – מהו שדרוג אתרים. על פי רוב, התשובה לכך מתחלקת לשלושה היבטים – שדרוג אתרים ברמה הטכנולוגית, שדרוג עיצוב אתר, ושדרוג התוכן הפנימי.

למעשה, במידה ואתר האינטרנט שלכם קיים למעלה משלוש שנים, סביר בהחלט להניח שביצועיו אינם כתמול שלשום. שדרוג טכנולוגי יכול בהחלט להחזיר לאתר האינטרנט שלכם את ה"צבע ללחיים". לעיתים, כאשר הטכנולוגיה מאחורי האתר מיושנת מדי, ניתן לבנות אתר חדש אשר יהווה שדרוג של האתר הקודם תוך כדי שמירה על ההפניות והקישורים. דהיינו, בניית אתר אינטרנט חדש עם מינימום נזקים בהיבטים של קידום וכדומה.

היבט נוסף הנוגע לשדרוג אתרים הוא עולם התוכן. לא אחת, באתרים קיימים ישנם תכנים רבים שאינם רלבנטיים עוד לחברה או לענף. כמו כן, ייתכן והאתר "סוחב" עמו תכנים שאינם מזוהים על ידי מנועי החיפוש, דפי תוכן באתר עם אחוזי נטישה גבוהים במיוחד וכדומה. שימו לב, שדרוג אתרים ברמת התוכן איננו משימה פשוטה כלל וכלל. למעשה, מחיקת תכנים מאתר אינטרנט, ועריכה דרמטית של התוכן ללא תכנון מוקדם, עלולה לפגוע קשות בתוצאות הקידום.

חשוב לדעת, שדרוג אתרים, אתר רספונסיביגם אתרים אשר נהנים ממיקומים גבוהים במיוחד יכולים להתדרדר בתוצאות בגין שינויים בלתי מבוקרים בתוכן. אי לכך, ולמרות שנדמה כי ניתן לעשות את זה לבד, שדרוג אתרים הוא משימה למקצוענים. מקל וחומר כאשר באתר ישנם קישורים רבים בין הדפים אשר דורשים התחקות אחר ההפניות ושמירה על הסדר הקיים.

שדרוג אתר יכול להיות גם ברמה העיצובית. בדיוק כמו בגדים ונעליים, גם עיצוב אתרים מבוסס על אופנות מתחלפות. אי לכך, בחברת BooYa, אנו מציעים שירותים מתקדמים של שדרוג ביחד עם עיצוב אתרים. עיצוב במהלך שדרוג הוא תהליך של מתיחת פנים ויזואלית לאתר המושפעת גם מנתונים כמותיים אודות התעבורה וההמרות. למשל, אם יש לכם דפים חשובים באתר אשר סובלים מאחוזי נטישה גבוהים, ייתכן והעיצוב שלהם לא מצליח לקלוע לטעמם של הגולשים. יתרה מכך, עיצוב אתר פותח בפניכם פתח לשנות ולשדרג את המראה האינטרנטי של העסק שלכם. זאת, תוך כדי פניה לגולשים איכותיים על בסיס ה"טרנדים" החמים בשוק.

שדרוג אתרים עם BooYa
שדרוג אתרים הוא אחד השירותים החביבים עלינו ב-BooYa. אנו רואים בכך הזדמנות להחזיר עטרה ליושנה ולהפוך אתר אינטרנט ותיק לסוס צעיר ומנצח. כמו כן, גם אתרי אינטרנט אשר הוקמו ללא חשיבה מוקדמת, וללא תכנון לטווח הארוך, יוכלו לזכות אצלנו לזריקת אנרגיה חיובית. שדרוג אתרים עם BooYa מתחיל בשלב ראשון עם אפיון הבעיות של האתר. למשל:

  • האם האתר סובל מטכנולוגיה מיושנת?
  • האם הקמתו לא נעשתה לאחר אפיון אתר מהודק?
  • האם האתר לא נבנה תוך כדי התאמה למנועי החיפוש?
  • האם המסר השיווקי אשר עולה מהאתר לא תואם את החברה בפועל?
  • האם חל שינוי מבחינת השירותים והמוצרים שהאתר אמור לספק?
  • האם העיצוב של האתר מיושן והאם הוא פוגע בפעילותו השוטפת?

תהליך שדרוג אתר – בונים מחדש וכמו שצריך

במרבית המקרים, שדרוג אתר הוא למעשה בנייה מחדש של מרבית האתר תוך כדי שמירה על המבנה הבסיסי שלו והקישורים החזקים. כמו כן, במידה וחלק מדפי האתר מציגים תוצאות מרשימות במנועי החיפוש, המטרה של השדרוג היא לא לפגוע בעבודה שכבר התבצעה.

במסגרת השדרוג, BooYa בוחנת היטב את האתר ומתחילה לבנות את המודל החדש שלו על שרת חלופי. תהליך הבנייה הנ"ל מתבצע הן כ"דף נקי" והן תוך כדי התייחסות לביצועיו של האתר בפועל. לאחר מכן, אנו מפתחים את אתר האינטרנט על בסיס אפיון מדויק והתאמה טכנולוגית עדכנית. כאשר האתר מוכן לעלות לאוויר, אנו מבצעים החלפה מקצועית של האתר הוותיק עם האתר החדש. זאת, תוך כדי הפניות בקוד בין הדפים הוותיקים לדפים החדשים (הפניות 301). במילים פשוטות, ללא פגיעה בכתובת האתר ו/או בניווט בין עמודיו השונים.

בניית גרסה רספונסיבית

במסגרת תהליך שדרוג אתר, אנו מקפידים לבצע גם התאמה לגרסה רספונסיבית. מה זה אומר? ובכן, עיצוב ממשק משתמש גרפי אשר מתאים את עצמו באופן אוטומטי גם למכשירי קצה שאינם מחשבים ניידים (כגון טאבלטים וטלפונים סלולאריים). אחת הבעיות המרכזיות של אתרי אינטרנט ותיקים היא אי התאמה לגלישה סלולארית. כיום, כאשר היקפיה של הגלישה הסלולארית נמצאים בעלייה מתמדת, וכאשר כ-86% מבעלי הטלפונים החכמים בישראל גולשים ברשת באמצעות הטלפון הנייד, חשוב שאתר האינטרנט יהיה אתר רספונסיבי.

לסיכום,

שדרוג אתר קיים הוא למעשה בניית אתר חדש תוך כדי התייחסות להצלחותיו של האתר הקודם. זוהי הזדמנות להעניק לאתר הנוכחי מתיחת פנים טכנולוגית ועיצובית. כמו כן, שדרוג אתר מאפשר לכם לבחון את העסק שלכם ואת הפעילות האינטרנטית שלו. למשל, האם הוספתם מוצרים, האם שיפרתם שירותים, האם אתם מעוניינים להרחיב את קהל הלקוחות, מהם הכשלים של אתר האינטרנט שלכם, אלו נקודות רציתם לשנות ולא התפניתם לכך וכדומה. באמצעות העבודה המדויקת של BooYa, תוכלו לזכות באתר אינטרנט חדש לתפארת, אשר מבוסס על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. והכי חשוב, מבחינת הגולשים ומנועי החיפוש, לא יחול כל שינוי במיקומו של האתר. סביר להניח שרק תזכו למחמאות ואין ספק שביצועיו של האתר ישתפרו פלאים.