072-2709900

הצוות וההנהלה

 

mosheמשה אלזרה 
בעלים ומנכ"ל משותף

מהנדס תעשייה ניהול ומערכות מידע מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב . מנהל השיווק ומומחה לביצוע אפיונים וניתוח שוק עבור לקוחות החברה . עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום שיווק באינטרנט, מלווה את הלקוחות והפרויקטים בפיתוח אסטרטגיית השיווק .

 

 

 

oriאורי אורון
בעלים ומנכ"ל משותף

 בוגר לימודי תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק מטעם אוניברסיטת דרבי , אורי הנו מומחה לקידום אתרים מהמובילים בארץ עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום פיתוח מערכות בארץ ובחו"ל . אורי מנהל את מחלקת הפיתוח ואחראי על אסטרטגיית הקידום של החברה.

 

 

 

nuritנורית כהן ליבוביץ'
מנהלת פרויקטים 

בוגרת תואר ראשון בתקשורת והנדסאית מולטימדיה מטעם מכללת ספיר בעלת ניסיון של למעלה מ-8 שנים בתחום מדיית האינטרנט, עיצוב ממשק משתמש, אפיון לחברות, מערכות ניהול ועוד. מלווה את הלקוחות לאורך כל תהליך העבודה משלב הפיתוח ועד להשקת האתר.

 

 

 

Ola2נאולגה ברברמן
מנהלת פרויקטים קידום אתרים

 

 

 

 

oritאורית ר ו ן
מנהלת משרד

מנהלת חשבונות בהכשרתה ויועצת מס , ניסיון של שנים בניהול משרדים וחשבונות ובעברה הלא רחוק ניהלה שני גני ילדים דבר שמסייע  לה להציב גבולות ולתקשר עם כל הילדים בחברה :-) ועם כל הכבוד לצד המקצועי..היא לבסוף אחראית לשורה התחתונה.

 

 

 

shlomiשלומי עמית
מנהל מכירות ועמודי פייסבוק

בוגר למודי הנדסה תעשיה וניהול מטעם המכללה למנהל וכלכלה מטעם האונ' הפתוחה. מומחה בניהול ושיווק ברשתות חברתיות , בעל ניסיון רב בניהול וייעוץ בתחום המכירות  לתעשיה והקמעונאות

 

 

 

shaharשחר דניאלי
מנהל תוכן וקופירייטר

בוגר תואר ראשון בתקשורת ומדעי המדינה מטעם אוניברסיטת בר אילן.
בעל ניסיון של למעלה מ-6 שנים בעיתונאות, כתיבת תכנים וניהול מחלקות תוכן בשורה ארוכה של אתרי אינטרנט מובילים. אחראי התוכן בחברה ומספק שירותי תוכן לשלל לקוחותיה.