072-2709900

בניית אתרים לחברות

חברות רבות, גדולות וקטנות כאחד, אינן מוותרות כיום על אתר אינטרנט מקצועי. ואכן, בניית אתר אינטרנט לחברה איננה עוד שאלה של "מדוע ולמה?" אלא רק שאלה של "איך ומתי?". במילים אחרות, כאשר רשת האינטרנט בישראל עוברת מהפכה של ממש, וכמעט כל הענפים השונים במשק מציגים נראות ווירטואלית, חברה רצינית איננה יכולה להרשות לעצמה להישאר מאחור. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות והנה כמה יתרונות שכדאי להכיר.

עיצוב אתרים, בניית אתרים לחברותבניית אתר אינטרנט לחברה כחלק מהמיתוג של העסק

על פי נתוני וועדת המדרוג אשר פורסמו לאחרונה, למעלה מ-4.5 מיליון ישראלים גולשים באופן קבוע ברשת האינטרנט. יתרה מזו, עם כניסתם המרשימה של הטלפונים החכמים והטאבלטים לחיינו, תעבורת הרשת בישראל צומחת עוד יותר. מבחינה עסקית, כל חברה צריכה להכיר בכך שבין כל מיליוני הגולשים הללו נמצאים גם לקוחותיה הקבועים וגם לקוחותיה העתידיים.

בניית אתר אינטרנט מאפשרת לחברה למתג את עצמה ולפנות לקהלי יעד מפולחים על בסיס אפיון מדויק של הרגלי הגלישה ברשת. חשוב להדגיש כי בניית אתרי אינטרנט לחברות איננה מאפיינת רק עסקים "מודרניים" והתופעה מתרחבת גם בקרב תעשיות מסורתיות.

כמעט כל הצרכנים בישראל עושים שימוש ברשת האינטרנט כאשר הם מחפשים מידע אודות שירותים ומוצרים. התופעה נפוצה בכל התחומים והיא הולכת ומתפתחת באופן קבוע. אופנה, תרבות, ספורט, בריאות, ייעוץ עסקי, ביטוח, נופש, ספרות, ציוד משרדי, ריהוט והרשימה לא נגמרת. לא אחת, הגלישה באינטרנט מובילה להגעה פיסית לחנות או לרכישה און-ליין של המוצרים השונים.

חברה אשר איננה מפעילה אתר אינטרנט מפספסת תעבורת רשת אדירה ומותירה אותה למתחריה. כמו כן, מדובר בפגיעה במיתוג החברה שכן חברות ללא אתר אינטרנט עלולות להיתפס בעיני הגולשים כ"לא מקצועיות" ו/או "מיושנות". מיותר לציין כי ההשלכה שיש לכך על המוניטין של החברה (הרבה מחוץ לרשת האינטרנט) הוא עצום.

בחברת BooYa, אנחנו מקימים אתרי אינטרנט לחברות ועסקים כאשר אנו רואים את המסרים השיווקיים והמיתוגיים כמצפן המוביל את הפרויקט. האפיון נעשה על ידי אנשי מרקום מובילים בתחומם אשר יודעים לזקק את היתרונות היחסיים של העסק ולתרגם אותם לנראות ווירטואלית. בסופו של היום, אנחנו חותרים להקמת אתר אינטרנט אשר הצלחתו מבוססת על אופטימיזציה נכונה, שימושיות גבוהה ויצירתיות אינטליגנטית.

זמינות לטובת הלקוחות והספקים

בניגוד למשרדי החברה אשר פועלים בשעות קבועות ומסודרות, אתר אינטרנט זמין לטובת הלקוחות והספקים של העסק ברמת 24/7. בכל שעה ומכל מקום, הגולשים אשר מגיעים לאתר החברה יכולים למצוא בו מידע מקצועי ופרסומים עדכניים. כמו כן, אתרי אינטרנט יכולים לאפשר לגולשים גם ליצור קשר עם החברה מעבר לשעות הפעילות הרגילות (על בסיס דפי יצירת קשר, צ'אטים ווירטואליים, מספרי טלפון זמינים, התממשקות עם פעילות מרקום ברשתות חברתיות ועוד). קרי, גם לאחר שדלתות החברה נסגרו עם ערב, העסק נותר זמין לטובת לקוחותיו באופן רציף.

הקמת אתר אינטרנט עם BooYa כוללת הדרכה מקצועית לניהול קשרי לקוחות באמצעות כל הנתיבים האינטרנטיים הרלבנטיים. אנו מסייעים ללקוחותינו להבין היטב כיצד למקסם את הפניות שמגיעות אליהם מהאתר ואיך לייצר יחס גבוה של המרות גולשים. כמו כן, אנו תמיד שמחים לפתח עבור לקוחותינו טכנולוגיות המסייעות להם להגביר את הדיאלוג מול הצרכנים על בסיס פתרונות יצירתיים (כגון התכתבות עם פרופיל עסקי בפייסבוק, הפעלת מערכת אוטומטית ליצירת קשר ועוד).

שיפור שירות הלקוחות וחיסכון בזמן ומשאבים

בניית אתר אינטרנט לחברה מאפשרת לשפר משמעותית את שירות הלקוחות של העסק ומדובר בהזדמנות לחסוך זמן ומשאבים. באתר האינטרנט ניתן לפרסם מידע רב אודות פעילותו של העסק ופעמים רבות עמודים אינפורמטיביים של שאלות ותשובות מספקים מענה מקיף לסוגיות המרכזיות אשר מעניינות את הגולשים.

בנוסף, וכפי שצוין לעיל, במסגרת בניית אתר אינטרנט לחברה יש לייצר גם פלטפורמות שונות ליצירת קשר אשר משפרות את הקשר מול/עם הלקוחות. בשורה התחתונה, לפניכם מנגנון נהדר לשיפור ניכר בשירות ללקוח וחיסכון בזמן ומתן מענה לשאלות ובעיות נפוצות שבעבר לא היה ניתן להתמודד עמן אלא בתקשורת ישירה.

עיצוב אתר אינטרנט, בניית אתר אינטרנטהרחבת קהל היעד ונגיעה בקהלים מפולחים

עבור עסקים רבים, בניית אתר אינטרנט לחברה היא החלטה אשר יכולה לשנות מקצה לקצה את המודל העסקי. לדוגמה, אתר אינטרנט מאפשר לחברה להגדיל את קהל לקוחותיה מעבר למרחב הגיאוגרפי הרגיל ולפנות גם לקהלים אשר בעבר לא היו ב"רדאר". עלויות הפרסום והשיווק באינטרנט מציגות תמורה מצוינת להשקעה הכספית ומאפשרות גם התמקדות בקהלים מפולחים.

למשל, חברה אשר עוסקת בייבוא ושיווק אופניים חשמליים, ומפיצה את סחורתה בעיקר בחנויות באזור המרכז, יכולה באמצעות אתר אינטרנט לספק שירותים גם ללקוחות משתלמים בצפון ובדרום. כמו כן, אותה חברה יכולה על ידי אתר אינטרנט להרחיב את שירותיה גם ללקוחות פרטיים אפילו אם היא איננה מתפעלת בפועל חנות ייצוגית הפונה לקהל זה. בחברת BooYa אנחנו מציגים לפני החברה את שלל יתרונותיה של רשת האינטרנט ומאפשרים לבעל העסק לבחון אפשרויות נוספות לפעילות הזמינה עבורה במרחב המקוון.

אתר אינטרנט לחברה – החשיבות שבמקצועיות

כל היתרונות אשר מנינו לעיל אינם מייצגים כמובן את מלוא הסל, והם ישמשו אותנו כאן כמעט המחזיק את המרובה. כעת, חשוב להבין שבדומה לכל תהליך של בניית אתר אינטרנט, גם הקמת אתר לחברה היא מלאכה שיש להניח בידי מקצוענים. היות והרושם שאתר האינטרנט של החברה מותיר בעיני הגולשים הוא בעל משקל רב, תהליך בניית האתר חייב להיות ברמה גבוהה. זאת, החל משלבי האפיון הראשוניים אשר מתחקים אחר קהלי היעד והמסרים השיווקיים, דרך פיתוח אתר ועיצוב ממשק משתמש גרפי מדויק, וכלה בתפעול שוטף לאחר מכן וקידום בפלטפורמות שיווק שונות באינטרנט (רשתות חברתיות, קידום ממומן, קידום אורגני וכו').

בחברת BooYa, אשר בונה אתרי אינטרנט מזה יותר מעשר שנים, פיתחנו מודל ייחודי שעונה על כל הצרכים של העסק בדרך אל הנראות הווירטואלית המושלמת. הצוות שלנו ב-BooYa מורכב ממפתחים, מעצבים, אנשי שיווק, אנשי תוכן, מקדמי אתרים ומנהלי פרויקטים.

אתרי האינטרנט שלנו נבנים בהתאמה אישית ללקוח ותוך כדי התייחסות לכל הפרמטרים הרלבנטיים אשר עומדים על הפרק. אנחנו יודעים היטב כיצד לבנות אתר אינטרנט לחברה אשר מצד אחד מתכתב עם העסק מחוץ למרחב הווירטואלי, ומצד שני משוחח כל הזמן עם האינטרנט ומנועי החיפוש. בנוסף, היות ואנחנו יודעים שחלק ניכר מהגלישה באינטרנט בישראל נעשה ממכשירים סלולאריים, אתרי האינטרנט של BooYa הם אתרי אינטרנט רספונסיביים המתאימים את עצמם לרזולוציות שונות.